Imprès des de Indymedia Barcelona : http://barcelona.indymedia.org/
Independent Media Center
Calendari
«Agost»
Dll Dm Dc Dj Dv Ds Dg
          01 02
03 04 05 06 07 08 09
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

No hi ha accions per a avui

afegeix una acció


Media Centers
This site
made manifest by
dadaIMC software

Envia per correu-e aquest* Article
Notícies :: especulació i okupació
Info Usurpa 622
03 mar 2010
::: Butlletí setmanal de contr@informació des del 1996 Nº 622 setmana del 3 al 9 de març 2010 :::
infousurpa.JPG
usurpa_622.pdf
usurpa 622.pdf (872,31 KiB)
FOOD NOT BOMBS menjador gratuït cada Dijous 21h a la Pl Països Catalans <M> L3/L5 Sants Estació fnb.bcn.sants ARROBA gmail.com

LA OKUPACIÓ FORESTAL CONTRA LA MAT CONTINUA Per a més informació: desdelsboscos ARROBA gmail.com i http://desdelsboscos.blogspot.com





ACTES OCASIONALS I JORNADES


POBRE NOU FESTIVAL
Dies 5, 6 i 7 de 11h a 22h Més de 20 tallers i 20 espectacles de circ, teatre, audiovisual, mùsica, menjadors.... a La Nave Espacial (c/ Avila 176)
lanaveespacial ARROBA hotmail.com , ArtKatraz (Sancho de Avila 64) artkatraz ARROBA gmail.com , Circo Paniko (en Artkatraz) circopaniko ARROBA yahoo.it i Bolivianow (c/ Bolivia 7)
bolivianau ARROBA yahoo.es (alguns tallers tenen limit d'inscripcions!)
21-02h Videoart, performance, espaï de creació, musica al viu i fotografia (a Artkatraz)
més info: www.lamakabra.org


PRESENTACIÓ DE LA XARXA D'UNIVERSITATS LLIURES
Dissabte 6 a les 10h Obertura portes amb exposicions 11h Taula rodona “L'altre educació” com creuem que hauria de ser? 13:30h Dinar 15h Mùsics de
sobretaula 16h Presentació de la Xarxa d'Universitats Lliures i de les diferents uni lliure actuals 17h Xocolatada + Tallers (còmic, teatre, sexualitat etc) 22-
02h Final de la jornada al CSA Can Vies (c/ Jocs Florals, 42)
http://unilliure.org/jornada.php


JORNADES SOBRE LA OKUPACIÓ
Divendres 5 a les 13h Sopador 14-15h Serrallería 15-17h Soldadura 17-18h Autogestióde la defesa legal 18-19h Tapes veganes 19-21h Electricitat 21-22h
Horts urbans 22h Sopador 23-02h Documentals sobre l'okupació
Dissabte 6 a les 13h Sopador 14-15h Electricitat 15-16h Soldadura 16-18h Fontaneria 18-20h Informàtica 19h Consulta legal 20-21h Tapes 21-23h Debat:
práctica i política en la okupació 23h Sopador 22-2h Cabaret amb Project Hex, Alexander Bonzo, Dança Oriental
Tot en el CSA La Papa (c/ Sagrera 14)


JORNADES ANARCOFEMINISTES
Dissabte 6 a les 11h Dona i anarcosindicalisme (al CC Drassanes)
Diumenge 7 a les 17h Taller d'autogestió de la salut (inscripcions previes i només per dones) a la Casa de la Solidaritat
Mira també:
http://usurpa.squat.net

This work is in the public domain

Ja no es poden afegir comentaris en aquest article.
Ya no se pueden añadir comentarios a este artículo.
Comments can not be added to this article any more